HAKKIMIZDA

Carol Tasarım 2023 kuruluşlu bir tasarım şirketidir. Satış ve pazarlama sürecini tamamen online kanallar üzerinden sağlayan fiziki bir mağazası bulunmayan bir firmadır. Ürün yelpazesi özel günlerde  ve organizasyonlarda kullanılan argümanlardan oluşmaktadır. Özellikle düğünlerimizin vazgeçilmezi olan kına gecesinde ihtiyacınız olan her şeyi tedarik etmekteyiz. Bunlardan başlıcaları duvaklar , gelin tefleri , gelin mendilleri , damat örtüleri, kına tepsileri ve misafirlerinize anı olarak saklayabilecekleri hediyeliklerdir.

Ürünlerimiz kişiye özel olarak tasarlanmakta olup hedefimiz bu süreçte mutluluğunuza dair  özel tasarımlar hazırlamaktır.

Bu bakış açısıyla yaptığımız  her çalışma siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti hedeflenerek özverili ve dikkatli bir şekilde sağlanmaktadır.

Carol Tasarım ailesi olarak firmamızdan temin ettiğini her ürün istediğiniz gibi teslim edilene  kadar her aşamada bize ulaşabilir ürünlerinizle ilgili destek hatlarımızdan  Mail veya WhatsApp yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlerin bu özel gündeki özeniniz anlıyor ve bu aşamanın her anında en az sizin kadar bizlerde özenli davranıyoruz. Şeffaf çalışma prensiplerimiz sayesinde sipariş ettiğiniz andan  ürünler sizlere ulaşana  kadar ne aşamalardan geçtiğini görüyorsunuz.

Carol tasarım bir mutluluk hikayesidir. Mutluluğa adım attığınız hikayenizin her anında yanınızdayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR